0

Regulamin rolniczego sklepu internetowego „Nasz Ogród”

Postanowienia ogólne.

1.    Wszystkie towary są nowe i objęte gwarancją producenta.
2.    Wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów danej marki i są w oryginalnych opakowaniach.
3.    Gwarancje realizowane są na terenie całego kraju w autoryzowanych serwisach producentów. Okres gwarancji zależy od producenta i jest podany w opisie przedmiotu.
4.    Jakiekolwiek problemy techniczne rozpatrywane są przez autoryzowane punkty serwisowe producenta na terenie całego kraju. Ich adresy znajdują się na opakowaniu, bądź na stronie internetowej producenta
5. Przedstawiana na stronie www.naszogrod.eu i naszogrodonline.pl. Oferta nie jest realnym odbiciem stanów magazynowych naszej firmy.

Strony transakcji
1.    Stroną dokonującą zakupów w sklepie Internetowym naszogrodonline.pl i www.naszogrod.eu może być osoba pełnoletnia fizyczna lub Firma.
2.    Stroną dokonującą sprzedaży jest Firma Handlowa Nasz Ogród Janusz Kubatko właściciel sklepu internetowego www.naszogrod.eu i naszogrodonline.pl

Zamówienia na stronie naszogrodonline.pl
1.    Zamówienie można złożyć faxem lub pocztą elektroniczną korzystając z formularza zamówień.
2.    W przypadku niektórych towarów mało popularnych zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 10% zadatku.
3.    Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez pracownika firmy Nasz Ogród Janusz Kubatko dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą, a Sklepem Internetowym www.naszogrod.eu.
4.    W przypadku składania zamówienia przez formularz i nie podania prawidłowych kosztów dostawy dla danego zamówienia według cennika firmy UPS zamówienie może zostać nie zrealizowane a ewentualne wpłacone pieniądze zwrócone właścicielowi.Realizacja zamówień1.    Towar można odebrać osobiście w naszym sklepie w Łęczycy ul . Poznańska 22
2.    Do miejscowości na terenie całej Polski towar dostarcza firma kurierska, z którą mamy podpisaną umowę o współpracy.
3.    Koszt dostawy określa cennik firmy kurierskiej .
-paczki do 10kg – 25zł.brutto
-paczki 11kg – 30kg -30zł brutto
-pobranie kurierskie zależnie od przewożnika 0.5 % od wartości pobrania
4.    Termin realizacji zamówienia w przypadku produktów dostępnych zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. W przypadku produktów aktualnie niedostępnych termin realizacji zamówienia ulega automatycznie wydłużeniu. W takiej sytuacji klient zostanie poinformowany przez pracownika naszego sklepu.
5.    Przy odbiorze towaru klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności kuriera „Protokołu reklamacji”.
6.    Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 10-ciu dni liczonych od daty wydania rzeczy, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu (niezniszczonym), nie był używany i nie nosi śladów użytkowania.
7.    Internetowy Sklep www.naszogrod.eu nie wypożycza towaru do testowania.

Zakupy na stronie naszogrodonline.pl
1. W sklepie internetowym można dokonać zakupów korzystając z płatności online.
2. Jeśli towar jest w magazynie, nadanie przesyłki następuję w ciągu 3 dni roboczych.
3. Do miejscowości na terenie całej Polski towar dostarcza firma kurierska, z którą mamy podpisaną umowę o współpracy.
4. Przy zamówieniach powyżej 200 zł wysyłki są realizowane bezpłatnie. Przy zamówieniach poniżej 200 zł doliczana jest opłata 30 zł za każde rozpoczęte 30 kg przesyłki.
5.  Przy odbiorze towaru klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności kuriera „Protokołu reklamacji”.
6.  Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 10-ciu dni liczonych od daty wydania rzeczy, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu (niezniszczonym), nie był używany i nie nosi śladów użytkowania.
7.   Internetowy Sklep www.naszogrod.eu nie wypożycza towaru do testowania.
8. Płatności są realizowane za pośrednictwem serwisu przelewy24 i operatora sklepu internetowego spółki NetWit.pl. Sp. z o.o. W przypadku reklamacji dotyczących płatności prosimy o kontakt biuro@iam4u.pl.

Postanowienia końcowe. 

1.    Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
2.    W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
3.    Zawartość sklepu internetowego www.naszogrod.eu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
4.    Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Nasz ogród Janusz Kubatko danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883. Konsument ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji i usunięcia swoich danych osobowych. Firma Nasz Ogród Janusz Kubatko nie udostępnia innym podmiotom danych osobowych konsumenta.
5.    Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.